Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

new-11222
شرکت ساختمان‌سازی Lennar و شرکت فناوری‌های نوین ساختمانی ICON با گروه معماری (BIG (Bjarke Ingels همکاری می‌کنند تا بزرگترین جامعه خانه‌های پرینت سه بعدی را بسازند.

انتظار می رود این محله که 100 خانه در آن تدارک دیده شده در آستین آمریکا در سال 2022 فعالیت اجرایی را آغاز کند و صنعت رباتیک، به همراه نرم افزار و مواد پیشرفته کمپانی ICON را با طرح های معماری BIG با یکدیگر ادغام کند و در نهایت توسط پرینت سه بعدی ساخته خواهد شد.
این پروژه بدلیل کمبود نیروی کار و عدم در دسترسی مواد ساخت انجام می‌شود، که مالکیت خانه را برای بسیاری از خانواده های آمریکایی دور از دسترس قرار داده است و تقریباً ۵.۵ میلیون کمبود خانه های تک خانواده در سراسر آمریکا وجود دارد. فناوری چاپ سه بعدی تولید شده توسط کمپانی ICON خانه های بادوام و کم مصرف و اقتصادی را ارائه می‌دهد که می توانند سریعتر از روش های ساختمانی معمولی ساخته شوند و منجر به ضایعات کمتری شوند.

این ماژول ها از ابتدا با استفاده از سیستم و متد ساخت و ساز Vulcan ICON طراحی و مهندسی خواهند شد، تکنیکی که خانه ها و سازه ها را تا 3000 فوت مربع اجرا میکند و دارای سیستم های دیواری کامل و مواد پیشرفته است که از مصالح ساختمانی سنتی قوی تر و ماندگارتر هستند و در مقابل تغییرات آب و هوایی شدید شدید مقاومت می‌کنند.
این خانه‌ها که توسط شرکت معماری BIG طراحی شده‌اند، دارای فضاهای نشیمن متنوع، مدرن‌سازی خانه‌های سنتی حومه شهر و به کارگیری انواع مفاهیم فضایی متمایز هستند.
آزادی طراحی ارائه شده توسط چاپ سه بعدی خانه هایی را ایجاد می کند که هم از نظر زیبایی و هم از نظر فیزیکی منحصر به فرد هستند و عناصر طراحی منحصر به فردی مانند بافت و فرم را برای هر فضا ارائه می دهند و این از مزایای استفاده از فناوری پرینت سه بعدی است.
به گفته جیسون بالارد بنیانگذار کمپانیICON به عنوان پاسخی به بحران مسکن جهانی و قرار دادن فناوری در خدمت به جهان وجود دارد. چاپ سه بعدی در مقیاس ساختمانی نه تنها خانه های با کیفیت بالاتر را سریعتر و مقرون به صرفه تر تحویل می دهد، بلکه ناوگان چاپگرها می توانند نحوه ساخت کل جوامع را برای بهتر شدن تغییر دهند.
ایالات متحده با کسری حدود ۵ میلیون خانه جدید مواجه است، بنابراین نیاز عمیقی به افزایش سریع عرضه مسکن بدون به خطر انداختن کیفیت، زیبایی یا پایداری وجود دارد و این دقیقاً نقطه قوت فناوری ما است.

منبع :  https://architectsalam.ir/

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *