مجتمع مانا

مجتمع مانا در یکی از بهترین و زیباترین نقاط بندرعباس (بلوار ساحلی) و مشرف به آبهای نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

با توجه به ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد مکان پروژه، شامل مجاورت با بازارهای بزرگ لوازم صوتی و تصویری و همچنین ویوی زیبا و بی‌نظیر منطقه، به نظر می‌رسید که مکان مورد نظر، پتانسیل و قابلیت استفاده توامان از هر دو کاربری تجاری و مسکونی را داراست.

لذا پروژه مجموعه تجاری-مسکونی مانا با همکاری گروه ساختمانی سی‌بام و کارفرمای بخش خصوصی، در ۱۳ طبقه شامل ۳ طبقه تجاری و ۱۰ طبقه مسکونی تعریف شده و در سال ۱۳۹۴ مراحل اجرایی آن، آغاز گردید.

طبقات زیرین مجموعه مانا، شامل ۷۰۰ واحد تجاری و طبقات بالایی آن شامل ۵۵ واحد مسکونی است.

با توجه به ویوی فوق‌العاده و منحصر‌به‌فرد این نقطه از شهر، طبقات فوقانی آپارتمان‌‌های مسکونی مجتمع مانا، مطابق با مدرن‌ترین استانداردهای روز دنیا طراحی شده و همچنین در ساخت آن ازبه‌روزترین امکانات رفاهی بهره‌ گرفته شده است، که این دو پارامتر در کنار ویوی ابدی موجود، جلوه و زیبایی فوق‌العاده‌ای به این بنای خاص، بخشیده است.

مجموعه سی‌بام همواره در طراحی پروژه‌های خود، تاکید و نگاه ویژه‌ای به معماری اقلیمی منطقه و استفاده از المان‌های سنتی جنوب کشور دارد.

در معماری مجتمع تجاری-مسکونی مانا، علاوه بر موارد فوق، از دانش فنی و تخصصی مهندسین و کارشناسان کارآمد مجموعه و همچنین تجارب معماران با سابقه و به‌نام کشوری، بهره گرفته شده است.

حاصل این تلفیق، پروژه منحصر‌به‌فرد و مدرن مانا ‌با نمای ویژه و خارق‌العاده بصری است.

این مجموعه با متراژی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع، از پروژه‌های در حال ساخت مجموعه سی‌بام میباشد که هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

  • 20 هزار متر مربع
  • تجاری ، مسکونی
  • 13 طبقه ( 3 طبقه تجاری ، 10 طبقه مسکونی )
  • 60 واحد تجاری و 55 واحد مسکونی
  • بلوار طالقانی ( ساحلی ) ، حدفاصل هتل امین و مرجان
  • پروژه های جاری